Secret Garden Sevgim Depreşti

birnamormanindapiknikyapankiz tarafından

Bir günde iki post. Şok edici değil mi? :’) Başlıktan anlaşılacağı gibi Secret Garden sevgim depreşti. Hem de çok fena depreşti. Her şey Hikaru’nun I hear Your Voice postunu okumamla başladı. Şu anda içim kıpır kıpır. Bir mutluyum ki sormayın. Bulduğum ilk fırsatta diziye yeniden başlayacağım. Diziyi arkadaşım izlerken gördüğümde pek hoşlanmamıştım. Zaten o gün bir iki dakika bakmıştım. Sonra kendim izledim ve dedim ki “Ne kadaaa güzel bi diziymiş bu. İzlememeye karar verseydim kafamı kırmalıymışım. Aferin bana, iyi ki izledim”

Diziyi anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Bir çok tanıtım yazısı mevcut. Zaten bu yazıyı okuyorsanız büyük olasılıkla izlemişsinizdir. Evet takipçim az. Oradan tahmin ediyorum. 🙂 Neyse gençler beni Secret Garden’la, Hyun Bin’le, Ha Ji-Won’la yanlız bırakın. Ağlamak istiyorum. :’) Lakin bunlar mutluluk göz yaşları. Sevgimden hep. Hatırladıkça mutlu oluyorum.  Böyle dizi ve filmleri çekmeye devam etsinler.

garden_169

Oska’yı ele alalım ne kadar sevimliydi o öyle.

oska

Gil Ra Im söylemesi bile güzel. Ben bu kadını çok hoş buluyorum. Baya bildiğiniz beğeniyorum ben Ha Ji Won’u. Lara Croft’luk da pek yakışmış. ^^

ha-ji-won-secret-garden

Kim Joo Won’a biricik Hyun Bin’e gelirsek ne diyeyim. En sevdiğim aktör bu adam sonuçta. Yazıp yazıp siliyorum. Söyleyeceğim çok şey var ama siliyorum hepsini. Öyle bir sevgi. 🙂

hyunbin

sg06-00311Gil Ra Im’in Oska karşısında takındığı tavır ve yaptığı hareketleri sanıyorum Hyun Bin’le karşı karşıya kalsam ben de yaparım. İçimde pis bir fangörl var. Bu yazıyı içimdeki fangörl’e armağan ediyorum. 🙂

O ev neydi öyle? Joo Won’un evini diyorum. Beni öyle bir eve bırakın. Yanımda kitaplarım, filmlerim, dizilerim olsun. Yemeğimi suyumu verin kimseyi rahatsız etmem. Hatta o kadar mutlu olurum ki çok önemli buluşlar gerçekleştirebilir, harika cihazlar tasarlayabilirim. Mükemmel senaryolar, romanlar yazabilirim. O ev, benim olmak istediğim yer. Bırakın beni oraya, rica ediyorum. :’)

tumblr_ll1gooyin11qiytcp

tumblr_ll1h2qXu3n1qiytcp

tumblr_ll1gmzAVmV1qiytcp

Aşağıda Big Bang’in Secret Garden parodisinin part1 i var. Kalanını bulup izleye üşenirseniz diye de onun altında Bigbang Secret Garden Parody – Best Moments’ı ekledim.

Bir de  That Man şarkısı var ki en sevdiğim dizi müziklerinden. Defalarca dinlesem bile bıkmam. Kısacası seviyorum ben bu diziyi. Haydi ben kaçtım.

Reklamlar