A Girl Who Sees Smells / Sensory Couple

birnamormanindapiknikyapankiz tarafından

400px-Gwss_poster

Choi Eun Seol(Shin Se Kyung) bir akşam eve döndüğünde evde annesi ile babasını yerde yatarken bulur ve katil ile burun buruna gelir. Katilin elinden kaçar ancak bu esnada trafik kazası geçirir. Katil bir hata yapar ve isim benzerliğinden dolayı Choi Moo Gak (Park Yoochun)’ın kardeşini öldürür. Bu yaşadığı travma sebebiyle Moo Gak dokunma, tat, koku alma gibi duyularını yitirir. Eun Seol ise uzun süre komada kalır. Uyandığında hafızasını yitirmiş ve kokuları görebilme yeteneği kazanmıştır. Geçen üç yılda Eun Seol, Bar Code cinayetlerinin tek tanığı olduğunu bilmez halde Oh Cho Rim adıyla yaşamaktadır. Choi Moo Gak ise kardeşinin çözülmeyen cinayetini çözmek için polis olmuş ve umutsuzca cinayet masasına geçmeye çalışmaktadır. Oh Cho Rim ve Choi Moo Gak’ın yolları kesişir ve birbirlerine yardım etmeye başlarlar.

Dizi güzel başlangıç yaptı. Genel olarak memnunum. Shin Se Kyung ve Park Yoochun’un kimyalarının uyduğunu düşünüyorum. Ayrıca Yoochun’u pammıklara sarıp saklamak isteğindeyim. :’)
…………………………………………………………..

Eveet bu yazıyı bir yıldan uzun bir süre önce yazmışım. Üstüne ne eklemeyi dusunduysem birakmisim tabii içimdeki bitmek bilmeyen enerji sayesinde tamamlamamisim. Şimdi ise öyle usengecim ki telefondan guncelliyorum 🙂 Dizi güzel bir diziydi. Zaten Yoochun’u da severim. Her yeni dizisiyle oyunculuğunu geliştiriyor.

Yazı daha fazla taslaklarda durmasın istedim. Yarım bıraktığım başka bir yazıyı yayımladığım zaman görüşmek üzere…

Reklamlar